25 Νοε 2007

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

ASPIS-GAME-LIVE

Ασπίς - Διγενής 2 - 2 Η αλλιώς αν προτιμάτε Θούριο-Χειμώνιο ισόπαλοι σε ένα ματς που ήρθε over!

Ισόπαλο τελικά τελείωσε πριν από λίγα λεπτά η αναμέτρηση ανάμεσα στα δύο γειτονικά χωριά.
Η Ασπίς προηγήθηκε 1-0 σκορ με το οποίο τελείωσε και το ημίχρονο .
Με το ξεκίνημα του δευτέρου πέτυχε και δεύτερο τέρμα αλλά οι φιλοξενούμενοι πέρασαν στην αντεπίθεση πετυχαίνοντας ισάριθμα τέρματα ισοφαρίζοντας στο τελικό 2-2 !!!!!
Λεπτομέρειες και φωτορεπορτάζ που σας υποσχεθήκαμε σε λίγη ώρα.
Ένα σχόλιο και μια επιβεβαίωση μόνο για το φίλο που το πρωί μίλησε για ισόπαλο παιχνίδι το οποίο ίσως να ήταν μια απλή σύμπτωση αλλά η φραγή του σημείου χ όπου όλοι η Ευρώπη έπαιξε και πόνταρε τα λεφτά της μόνο τυχαία δεν μπορεί να χαρακτηριστεί!!!!!!!!!!
ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΟΕΔΡΟΙ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΗΛΙΑΣΜ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΗΣ
ΕΝΩ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΝ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ !!!!!!!!!!!!

Συμπληρώνουμε ένα περιστατικό που συνέβη στο σημερινό ντέρμπι και δεν το αντιλήφθηκε ούτε ο διαιτητής!!!!!!!!!!!!!
Ο αστέρας της ομάδας μας ΑΝΤ, ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ξεκίνησε βασικός στο σημερινό αγώνα και μάλιστα αρχηγός στο ημίχρονο μάλλον τραυματίστηκε όπως μαθαίνουμε ( φήμες λένε πως ψόφησε στην κούραση ) αντικαταστάθηκε και στη θέση του μπήκε μόνο ένας ποδοσφαιριστής !!!!!!!!!
Ενώ βάση της ποιότητας του έπρεπε να μπούνε τουλάχιστον τρεις για να αναπληρωθεί το κενό του !!!!!!
Και μετά αναρωτιόμαστε γιατί γύρισε το παιχνίδι στο δεύτερο ημίχρονο ποιες συμφωνίες και κουραφέξαλα είναι φως φανάρι τι έχει συμβεί !!!!!